Pytania i odpowiedzi

1. Czy mogę parkować w pobliżu mieszkania?

Dom posiada prywatny parking znajdujący się przy budynku zarezerwowany do użytku naszych gości.

2. Czy są w pobliżu jakieś sklepy?

W odległości 80m znajduje się restauracja w której istnieje możliwość wykupienia śniadania i obiadokolacji. 20m dalej znajdziemy piekarnię a dalej targ warzywny i  supermarket.

3. Jak mogę zapłacić?

Po zarezerwowaniu telefonicznym okresu pobytu ,dostają państwo nr konta bankowego na który wpłacają 10% od  kwoty,którą wcześniej obliczamy. Resztę uiszczają państwo po przybyciu na miejsce.

4. Kiedy moja rezerwacja zostanie potwierdzona?

Po wpłaceniu zaliczki otrzymują państwo potwierdzenie wpłaty drogą mailową w języku polskim i takie samo potwierdzenie w języku chorwackim drogą pocztowa (które zabieramy z sobą).

5. Czy trzeba zabierać naczynia?

Kuchnia jest wyposażona w talerze, sztućce, garnki itp.

6. Czy muszę zabrać ze sobą pościel/ koce/ poduszki?

Cały komplet pościeli (koce, poduszki i bielizna pościelowa) jest przygotowany dla Państwa w dniu przyjazdu więc nie ma potrzeby zabierania niczego ze sobą.

7. Czy poza opłata za mieszkanie trzeba umieszczać jakieś inne opłaty?

Opłata całkowita pokrywa użytkowanie wszystkiego co znajduje się w mieszkaniu (pościeli, klimatyzacji i wyposażenia) oraz parkingu. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

8. Jak daleko  apartamenty znajdują się od plaży?

Najbliższa plaża znajduje się około 280 metrów od domu. Można się tam dostać spacerując w linii prostej miejskimi uliczkami, podziwiając po drodze piękne widoki.

Znajdź nas na Allegro! Skontaktuj się z nami!

coric.pl